Tabib Lokman 100 Ml. Nervojin Alabalık Yağı Kremi
Tabib Lokman 100 Ml. Nervojin Alabalık Yağı Kremi

Tabib Lokman 100 Ml. Nervojin Alabalık Yağı Kremi (AKBAK0476)

İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : ₺130,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺125,00(KDV Dahil)

Doğal, Orijinal, Hızlı Kargo, Çankırı Ilgaz'dan!
 

:

Tabib Lokman Nervojin Alabalık Yağı Kremi 100 Ml.

Alabalık yağlı masaj kremi % 100 doğal olarak üretilmiş bitkisel bir üründür. Dünyanın her yerinde doğal ürünlerin önemi her geçen gün artmaktadır. Sağlığınız için tükettiğimiz ürünlerin ne kadar doğru doğal ya da sağlıklı olup olmadığı önem arz etmektedir. Alabalık yağlı Krem tamamen bitkisel yağlardan üretilmiştir. Mega Botanic alabalık masaj kreminin içerisinde alkol, zararlı kimyasallar ve uyuşturucu özelliği olan maddeler bulunmaz. Alabalık yağlı kremin içerisinde bulunan doğal maddeler sayesinde kireçlenme, gerilim, darbe, üşütme, tutulma ve benzeri sebeplerle oluşan ağrılardan rahatlatmaya yardımcı olur.

Alabalık yağlı krem tedaviyi destekleyici yardımcı bir üründür. İlaç değildir. Bitkisel olarak geliştirilen ma kremi, boyun bölgesinde, ayak bölgesinde, bel bölgesinde, omuz bölgesinde oluşan sorunları ve rahatsızları gidermede Çok etkili bir üründür masaj yapılarak uygulandığı zaman rahatlamanıza yardımcı olur.     

Alabalık Yağlı Masaj Kreminin Faydaları:

Kireçlenmeye, romatizmaya, boyun tutulması, sinir sıkışması, boyun fıtığı, adale ve kas, bel, kulunç, omuz ağrıları, kramplarda, siyatik, varislere, burkulmaya, incinmeye, ayakta yanma ve uyuşma da masaj kremi olarak kullanılır.

Alabalık kreminin kullanımı: uyğulanacak bölgeyi sıcak su ve sabunla temizleyiniz. Daha sonra akıllı masaj kremini 15 dakika ovalayarak sorunlu bölgeye masaj yapın. Devamında sıcak tutması için havlu gibi bir şeyler sarıp. Bu uygulamayı günde 1-2 kez uygulayabilirsiniz.

 

ALABALIK YAĞLI KREM İÇİNDEKİLER:

* Alabalık Yağı

* Susam Yağı

* Zeytin Yağı

* Çörekotu Yağı

* Kayısı Çekirdeği Yağı

* Kantoron Yağı

* Nane Yağı

* Biberiye Yağı

* Zencefil Yağı

* Lavanta Yağı

* Okaliptüs yağı

* Kekik Yağı

* Portakal Yağı

* Vazalin

KULLANIM ŞEKLİ:

Sorunlu bölgeye sıcak su ve sabunla temizleyiniz. Daha sonra  MASAJ KREMİ ile 15 dakika ovalayarak sürünüz. Devamında sıcak tutması için havlu gibi bir şeyle sarınız

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı